Služby realitní kanceláře

Jsme nová brněnská realitní kancelář a naším cílem je vnést trochu čerstvého vzduchu na brněnský realitní trh.

Všichni, kdo v Edenu působí, jsou realitní nadšenci, lidé, které jejich práce baví a živě se zajímají o nejnovější trendy a aktuální dění na realitním trhu. Máme znalosti a zkušenosti v oblasti obchodu s nemovitostmi, to je náš každodenní chléb; v oblasti práva, stavebnictví, financí a daní spolupracujeme s osvědčenými odborníky.

Naše realitní kancelář umí víc než prodávat za vysokou provizi. Naším heslem je, že víc konáme, než mluvíme. Prázdná slova nejsou náš styl. Co Vám můžeme nabídnout?

  • Hledáte nový domov? Když nám dáte vědět, co, kde a v jaké cenové relaci hledáte, my vám požadovanou nemovitost pomůžeme najít.
  • Nevíte, zda prodat či pronajmout a za jakou cenu? Přijedeme se na Vaši nemovitost podívat a poradíme vám.
  • Nevíte si rady s papírováním a formalitami? My papíry řešíme pořád a některé z nás to dokonce baví.
  • Hledáte vhodnou investici či profesionály, kteří se vám postarají o Vaše nemovitosti? Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám. Umíme zařídit, že Vám Vaše nemovitost vydělává, ale jinak o ní ani nevíte.
  • Uvažujete o tom, že byste rádi trávili pár měsíců v roce u moře? Máme spolehlivé partnery v Řecku a na Kanárských ostrovech a umíme Vám zajistit komplexní servis od výběru nemovitosti po realizaci koupě a předání, vše s tlumočením do češtiny.
  • Zkusili jste si nemovitost nafotit a dát si inzerát, ale nefunguje to? Máte v těch reakcích a zájemcích chaos? My to umíme zařídit tak, abyste se tím vůbec nemuseli zabývat a přišli až k podpisu smlouvy za podmínek, které jste si stanovili.
  • Věděli jste, že kvůli jednomu slovíčku nebo tomu, že jste ověřili podpis kupujícího místo podpisu prodávajícího se Vám může zaseknout zápis smlouvy na katastru? Nebo že kvůli jednomu chybějícímu papíru s podpisem nové manželky prodávajícího můžete o svou investici do nemovitosti kdykoliv v budoucnosti přijít? My to víme. Praxe nás naučila, na co je potřeba dát pozor.

ŘÍKÁ SE, ŽE KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY.

MY JSME TEN PRVNÍ PŘÍPAD.